Fotogalerie

Aktuality

15.04.15, 06:50
Chata Jitřenka nabízí své...
08.03.15, 17:29

Chata Jitřenka nabízí volné kapacity na léto 2016. vhodné pro dětské pobyty, tábory, pobyty sportovních a zájmových skupin. Ceník na webu.

 

 

 

Vítejte na stránkách Chaty Jitřenky ve Zdobnici

Chata Jitřenka

Chatu Jitřenka naleznete na jihozápadním svahu údolí říčky Zdobnice v nadmořské výšce 660 m u silnice vedoucí ze Zdobnice do Říček. Důležitým orientačním bodem při jejím hledání může být barokní kostel Dobrého pastýře v jejím sousedství.
     U chaty lze bez problémů zdarma zaparkovat i v zimě.
     V blízkosti chaty ve vzdálenosti cca 200 m se nachází jedna ze sjezdovek Skicentra Zdobnice, vhodná pro začínající  a mírně pokročilé lyžaře. Od horní stanice lyžařského vleku se přímo k chatě dostanete na lyžích. Zdatní lyžaři mohou využívat sjezdovku Valčenka na protějším svahu. A pro  nejnáročnější lyžaře není problémem dojet autem do známého skicentra Říčky, vzdáleného  5 km.
      Lyžaři na běžkách se od chaty snadno dostanou  po žluté turistické značce na křižovatku Pěticestí na hřebenu Orlických hor.
      V létě může být chata východiskem pěších a cyklistických výletů po Orlických horách a jejich podhůří. Pro sportovní aktivity lze využívat volejbalové hřiště. V blízké Nebeské Rybné lze využívat cvičné  golfové hřiště
      V naší chatě je možno provádět různá firemní školení, potřebná technika je k dispozici, přivezete si jen vlastní PC.

Připravujeme

Počasí Zdobnice - Slunečno.cz

Webkamera

aktuálně ve Zdobnici

Norské počasí

 

CHATA JITŘENKA

ZDOBNICE 25
516 01 ZDOBNICE
JITRENKA.ZDOBNICE@SEZNAM.CZ
731 564 101